₺1.489,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
24 Saatte Kargo!
₺1.489,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
24 Saatte Kargo!
₺1.489,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
24 Saatte Kargo!
₺1.489,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
24 Saatte Kargo!
₺1.489,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
24 Saatte Kargo!
₺1.489,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
24 Saatte Kargo!
₺1.489,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
24 Saatte Kargo!
₺1.489,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
24 Saatte Kargo!
Tükendi
₺1.489,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
24 Saatte Kargo!
Tükendi
₺1.489,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
24 Saatte Kargo!
1

Supercute Çanta

Supercute çanta, minik çocuklarınız için özel olarak tasarlanan ve okulda işlerini kolaylaştıran bir aksesuardır. Rengarenk ve dikkat çekici dizaynlarıyla çocukların çok eğleneceği anaokulu sırt çantaları arasında seçim yapabilirsiniz.

Anaokulu Sırt Çantaları

Çocuğunuzu, Bebekvehersey’de bulunan birbirinden renkli ve hayal gücünü harekete geçiren anaokulu sırt çantası modelleri ile okula gönderebilirsiniz. Bu okul çantaları, gökkuşağı tonları ve modaya uygun pastel renkler de dahil olmak üzere birçok farklı renkte gelir. Her yaşa uygun mini, küçük ve büyük boylar mevcuttur. Ayrıca ağır kitapları olan öğrenciler için çok çeşitli boyutlarda sırt çantaları da bulunmaktadır. Okul koridorlarında kolay taşıma için tutacakları, ayarlanabilir kayışları ve tasarımları vardır.
Bu birbirinden sevimli okul çantalarının arka panelinde dolgu ve optimum uyum için ayarlanabilen kayışlar bulunur. Dış ceplere çocuklarınız için termos yerleştirebilirsiniz. Böylece iç bölme kitaplar ve klasörler için kullanılabilir. 
Hangi boyutta sırt çantası seçeceğinizi bilmiyorsanız, çocuğunuzun yaşına ve boyuna göre bir sırt çantası satın alabilirsiniz. Anaokulu sırt çantası modellerinden, 2 ila 4 yaş arası veya 90 cm ile 110 cm uzunluğa kadar olan çocuklar için idealdir. Küçük sırt çantaları, 3 ila 5 yaş arasındaki veya 125 cm uzunluğa kadar olan çoğu çocuk için ideal boyuttadır. Büyük ve yuvarlanan sırt çantaları, ortaokul öğrencileri, lise öğrencileri ve üniversite öğrencileri de dahil olmak üzere daha büyük çocuklar için uygundur.
Çocuğunuzun anaokulu sırt çantasını, içinde kurşun kalemler, tükenmez kalemler ve ihtiyaç duyabilecekleri diğer küçük eşyalarla doldurabilirsiniz. Bu çantalar çeşitli boyut ve tarzlarda gelir. Ayrıca özel yastıklı askıları minik çocuğunuzun sırtını yormaz ve sırtına zarar vermez.


Çocuklara Sırt Çantası Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler 


Omurga, çocuğunuzun sırt çantası çok ağırsa veya yanlış takılırsa doğal olmayan şekilde sıkıştırılabilen 33 kemikten oluşur. Güvenli olmayan veya ağır bir sırt çantası, sırt çantası takılmadığı zamanda bile devam eden duruş sorunları yaratabilir. 
Ağırlığı eşit olarak dağıtmak için çocuklar için sırt çantaları her iki kayışla da takılmalıdır. Aksi takdirde, çantanın ağırlığını dengelemek ve kalçalarını ve omuzlarını eşit olmayan şekilde ayarlamak zorunda olan çocuklar için boyun ve sırt ağrısına neden olabilir.
Sırt çantası ne kadar küçükse, çocuğunuz çantaya o kadar eşya doldurur. Çocuğunuzu her gece okuldan sonra sırt çantasını temizlemesini ve ertesi gün için yeniden kırtasiye malzemelerini doldurmasını sağlamalısınız. Bu şekilde, gereksiz eşyalarla dolu ağır bir sırt çantası taşımazlar.
Bir omuza ağırlık veren postacı çantaları, el çantaları ve omuz çantaları, iki askılı çantadan daha zararlı olabilir. Okul için bir sırt çantası seçerken yastıklı askılar şarttır. Dar veya dolgusuz askılar, omuzları kesebilir ve bu durum da dolaşımı kesebilir.
 

Supercute Anaokulu Sırt Çantası Özellikleri

 Dayanıklı, sağlam, esnek olarak dizayn edilen Supercute anaokulu sırt çantası, 0-6 yaş çocuklar için idealdir. Sevimli, renkli ve özel tasarımlara sahip olan anaokulu sırt çantası koleksiyonumuzdaki ürünlerle çocuklarınız çok eğlenecek. Ayrıca defterlerini, kitaplarını, kalemlerini ve diğer kırtasiye malzemelerini çok kolay şekilde taşıyacak. Özel yastıklı askıları ve ergonomik tasarımı sayesinde çocuklarınızın sırtı ve omuzları asla ağrımayacak.  Su geçirmez yapısı sayesinde çok kolay bir şekilde nemli bir bezle temizleyebilirsiniz.

Supercute Anaokulu Sırt Çantası Modelleri

Supercute anaokulu sırt çantası modelleri renkli ve eğlenceli tasarımlara sahiptir. Uğur böceği formundaki sırt çantaları adeta bir oyuncak gibidir. Özellikle kız çocuklarının çok hoşuna giden unicorn sırt çantası modellerinin yanı sıra, erkek çocuklarının bayılacağı araba ya da roket formlu sırt çantaları seçebilirsiniz. Bunun dışında kız ve erkek çocuklarının severek kullanacağı arı formunda ya da köpek formundaki sırt çantaları arasından tercih yapabilirsiniz.