Hakkımızda

Biz Bebek ve Herşey olarak 3 Mart 2020 tarihinde faaliyete başladık. Faaliyetlerimize başladığımız andan itibaren, anne ve babaların en değerli varlığı olan bebek'e hayatı kolaylaştırmak ve sunduğumuz ürünler ile  hem ona, hem sizlere keyifli zamanlar yaşatmak için bu yola çıktık. Çıktığımız bu yolda önce “memnuniyet” anlayışıyla hareket ederek müşterilerimiz ile olan  bağlarımızı daima koruduk. 
 

Sizleri Picky Baby ayrıcalığının yanında; Frigg, Supercute, Vose, Baby Banana, Bumkins ve Baseus gibi dünya çapındaki sayılı markalar ile tanıştırdık. Bebek ve Herşey farkıyla ürettiğimiz şık tasarım ve modern bebek ürünlerini, bebeğinizin ve sizin memnuniyetinizi hep düşünerek yarattık! 
Ürünlerimizi Minik yavrularınızın tertemiz olan bedenlerini korumak, hayatının en özel yıllarını huzur içinde geçirebilmeleri için sizlere sitemiz aracılığıyla sunuyoruz. Bebek Bakımı, Beslenme, Anne Yardımcı Bakım, Uyku ve Seyahat menüleri adı altında bulabileceğiniz; Bebek Havlusu, Alt Açma Bezi, Kundak Havlu, Müslin örtü ve Çantalar gerek dokuları, gerekse çok amaçlı kullanımlarıyla bebeklerinizin hem sağlığını koruyor. Hem de günlük ihtiyaçlarına en iyi cevabı veriyor. 

 

Ayrıca Supercute markasının resmi Türkiye Distribütör'ü olmaktan gurur duyuyoruz! Eğer toptan bir şekilde ürün almak ya da bayilikle ilgileniyorsanız bu bağlantıyı inceleyin.

İddialıyız! Çünkü hikayemizin başladığı ilk günden bugüne, koyduğumuz hedeflere adım adım ilerliyoruz. Kurumsal yapımız ile ilkelerimizden ödün vermeden her geçen gün daha da büyüyoruz. Alanında uzman ekibimizle yaptığımız pazar araştırmaları ile toplanan verileri harmanlayarak, gerekli analiz ve değerlendirmelerle, ürünlerimizi daima en güncel ve kullanışlı hali ile tekrardan sizlerin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz. 
Ürünlerde oluşabilecek sorun ve değişim isteklerine en kısa sürede cevap vererek yaşanabilecek mağduriyetlere asla izin vermiyoruz. Bu yolda müşterilerimizden aldığımız olumlu tepkiler ve yorumlar ise seçtiğimiz yolun doğruluğunu bizlere kanıtlıyor.  

 

 

O halde bizimle tanışmaya var mısınız ? 

 

 

Sizlerde bizimle tanışarak bebeklerinize ürünlerimiz vasıtasıyla bu konforlu hayatı yaşatmaya ne dersiniz ?
Bebeklerinize kendilerini daha özel hissettirecek anılar biriktirmek ve ürünlerimizi daha yakından görmek için www.bebekvehersey.com’u ziyaret edebilirsiniz. Instagram sayfamız aracılığıyla ise dünyamıza adım atabilir ve tıpkı bizler gibi sizlerde “bebekçe düşünerek” onları mutlu edebilirsiniz.