Alt Açma Çantası Neden Önemli?

Alt Açma Çantası Neden Önemli?

Bebek alışverişi yaparken Alt Açma Çantasını alıp uzun bir süre kullanmayıp “neden aldım ki” diye yorum yaptığımı itiraf etmeliyim. Bebek alt açma odalarını gördüğümde ve tek başıma deneyimlediğimde her şeyin ne kadar zor olduğunu fark ettim. 

Bebeğin altını açma işi hep evde olsa her şey bir şekilde elinizin altında öyle değil mi?     

Bazen Alt açma ve bakım çok acil hale gelebiliyor malum. En yakındaki tuvaletin bir köşesindeki bebek bakım standı, daracık bebek bakım odası, bir restoranın köşesi, soyunma kabini, araba koltuğu gibi yerler ilk kurtarıcınız olabiliyor. Anne bebek çantası her daim yanınızda olsa da dar ve küçük yerlerde ne yazık ki onu asacak veya temiz bir şekilde durmasını sağlayacak bir yer olmuyor. Yere koymak istemiyorsunuz.

Portföy çanta büyüklüğünde bir çantayı bileğinize takıp kucağınızda bebeğiniz ile alt açmaya gitmek çok büyük konfor inanın…

Bebek alışverişi macerasında aldığım ve hayat kolaylaştırıcı ürün olarak düşündüğüm çantayı galiba eskiyinceye kadar keyifle kullandım. Sonra da bebek alt açma bakımını olduğu bölümü çıkardım ve portföy çantayı yedek kıyafet çantası olarak kullanmaya devam ettim.

Satın aldığım bu ürünün bazı detaylarını daha kullanışlı hale getirdikten sonra Picky Baby Alt Açma Bakım Çantası doğdu. Annelerin hayatını kolaylaştıran ve oldukça pratik bir çanta. Zevkinize göre de renk renk tasarlandı :)

Picky Baby Alt Açma Çantası & Matı “iyi ki almışım!” diyeceğiniz nadir çantalardan bir tanesi. Böyle büyük görünmesi sizi aldatmasın, kapalıyken boyutları 28X 17X4 cm ve 330 gr.

 

Kullanmadığınızda anne bebek çantasının içerisinde hazır bekliyor. Fileli Gözlerine yedek bez, krem, pamuk, ıslak mendil gibi alt açma bakımı için gerekli malzemeleri koyarak dışarı hazırlıklı çıkıyorsunuz. Gerekli olduğu anda da hepsi derli toplu bir şekilde elinizin altında oluyor. Tek elle açıp bebeğinizi yumuşak yastıklı kısma yatırdığınızda o da siz de rahat oluyorsunuz.

Bazı ürünler gerçekten kullanmadan anlayamayacağınız bir konfora sahip olabiliyor ve deneyimlerle dizayn edilmiş, tüm kimyasal testleri yapılmış Picky Baby Alt açma bakım çantasına bayılacaksınız

Temizlemesi kolay yüzeyi ve su geçirmeyen rahat dokusu ile bu son derece işlevsel çantayı, listenizdeki ilk 3'e koymanızı tavsiye ediyorum.

Doğum yapacak arkadaşınıza hediye alıyorsanız mutlaka Picky Baby portatif alt açma çantasını listenize ekleyin. Hediye paketi bizden, inanın anne adayı arkadaşınız çok sevinecek…

Etiketler: Alt Açma Çantası Neden Önemli?
Nisan 08, 2022
Listeye dön