İlk yola çıkışımız aslında annelerin hayatını kolaylaştırma vizyonu ile oluştu. Annelerinin hayatını kolaylaştırmak demek bebeğine daha fazla vakit ayırmasına yardımcı olmak demek. 

Alt Açma Bakım çantası; evde veya dışarıda, (seyahatte, piknikte, retoranda, benzin istasyonlarında) yani bebeğin hijyenini sağlamaya çalışırken aynı zamanda alt değiştirme işini yapmanız gereken her yerde yanınızda olan bir yardımcı aslında. Diğer Alt açma matlarına göre biraz daha farklı çünkü su geçirmez yüzeyi gerektiğinde ayrı iki parça olarak kullanılarak anne bebek çantasının da ayrılmaz bir parçası.

Kiraz çekirdeği yastığı bebeğinizin gazlı döneminde onu rahatlatmaya yardımcı ve ısıyı eşit şekilde dağıttığı için de çok kulanışlı. Soğuk kullanmak isterseniz dondurucuda tutabilir, bebeğin ateşlenmesi durumlarında kullanabilirsiniz. Kiraz çekirdekli yastık soğuk havalarda bebeğin pusetini önceden ısıtmak için de kulanabileceğiniz bir yardımcı.

Emzirme Lambası ise önce emzirirken sonra da çocuğunuza gece lambası olarak kullanabileceğiniz sensörlü bir lamba. Üzeir yumuşacık silikon olduğu için kırılmıyor. Emzirme lambası kablosuz da kullanılabilir. Emzirirken yumuşal led ışık ile bebeğiniz hemen uykuya dalabilir, uyuduğunda üzerine vurarak kapatabilirsiniz. Amzirme lambasına alıştığınızda başka bir destek istemeyeceksiniz, bunu garanti edebiliriz :)