Baby Pera Mama Sandalyesi Ve Oyuncak Temizleyicisi
Baby Pera Mama Sandalyesi Ve Oyuncak Temizleyicisi

Baby Pera Mama Sandalyesi Ve Oyuncak Temizleyicisi (1110)

0,00
Fiyat : ₺39,90(KDV Dahil)
₺3,63 'den başlayan taksitlerle


Baby Pera ile bundan sonra içiniz çok rahat.

Baby Pera Mama Sandalyesi Temizleyicisi ile bebeğinizin yemek yediği, oyun oynadığı ve temas ettiği tüm sert yüzeyler çok daha temiz, çok daha hijyenik.

Baby Pera Mama Sandalyesi Temizleyicisi, bebeğiniz yemek yerken, temas ettiği sert yüzeyleri bakteri, virüs ve mikroplardan arındırır. Yüzeylerde kalıntı bırakmaz. Bebeğinize mikroplardan arındırılmış hijyenik bir ortam sağlar. Beby Pera Mama Sandalyesi Temizleyicisi'ni bebeğiniz için sert yüzeyleri temizleme Spreyi olarak da kullanabilirsiniz. 

Bebekler ve çocuklar için özel olarak üretilen Baby Pera Mama Sandalyesi Temizleyicisi bitkisel kaynaklı ve ECOSERT sertifikalı bileşenler kullanılarak formüle edilmiştir. Pratik, sprey formu ile yanınızdan ayırmayacağınız Baby Pera Mama Sandalyesi Temizleyicisini, güvenle çantanızda taşıyabilir, spreyi kilitleyip istenmeyen püskürmeleri engelleyebilirsiniz.
 
Kullanım Şekli: 
Bebeğinizin yemek yediği veya oyun oynadığı her alana püskürtüp kurulamanız yeterli. Baby Pera Mama Sandalyesi Temizleyicisi çabuk kurur, geride zararlı bir kalıntı bırakmaz. 

Ürün Özellikleri: 
Bitkisel kaynaklı ve ECOSERT sertifikalı bebek ve çocuklar için özel bileşenler kullanılarak formüle edilmiştir. Alkol, Paraben, SLES, Parfüm, Renklendirici içermez, durulama gerektirmez. Mama Sandalyesi, oyuncak ve diğer tüm sert yüzeylerde güvenle kullanılabilir.

100 ml. lik akıllı kilitli sprey formundadır.

Uyarı ve Önlemler: 
Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz.
 
İçerik: %5 Nonionic Surfactant, SorbitanCaprylate, Propanediol, Benzoic Acid, Deionized Water.